ye-logo.v1.2

Завдав збитків на понад мільйон гривень: на Хмельниччині судитимуть директора ліцею

Кримінал 7283
Чоловіка підозрюють у зловживанні службовим становищем
Чоловіка підозрюють у зловживанні службовим становищем. Фото: ілюстративне pixabay.com

Він підписав документи, у яких була занижена вартість зібраного соняшникового насіння.

Невдовзі перед судом постане директор одного з аграрно-промислових ліцеїв Хмельниччини. Він уклав зі сільськогосподарським кооперативом договір про вирощування соняшника на полях навчального закладу. Опісля підписав документи, у яких була занижена вартість зібраного врожаю, чим завдав держбюджету збитків на понад мільйон гривень.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, у листопаді 2020 року аграрно-промисловий ліцей і сільськогосподарський виробничий кооператив уклали договір про вирощування соняшника. Його засіяли на ділянці, яка перебуває у постійному користуванні ліцею.

«Зловживаючи своїм службовим становищем, директор ліцею підписав акти визначення належної сторонам кількості та вартості вирощеного на полі соняшника. Однак він знав, що вартість зібраного насіння занижена. Своїми діями він спричинив матеріальні збитки державному бюджету на понад 1,2 мільйона гривень», — пояснили у пресслужбі прокуратури.

Директора звинувачують у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Тобто за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України. Матеріали справи вже передали до суду. Тож, якщо там доведуть його провину, чоловіку може загрожувати від трьох до шести років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років, зі штрафом від 8 тисяч 500 до 17 тисяч гривень.

Читайте також: У Хмельницькому працівника військкомату затримали через хабар

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую