ye-logo.v1.2

Водій «швидкої», який вчинив смертельну аварію у Дунаївцях, оскаржував вирок

Кримінал 1668
Чоловіка позбавили волі на термін чотири роки
Чоловіка позбавили волі на термін чотири роки. Фото: ілюстративне unsplash.com

Чоловік намагався звільнитися від реального ув’язнення.

Трагічна подія сталася у лютому 2020 року в Дунаївцях. Того вечора на проїзній частині вулиці Могилівської машина «швидкої» збила пішохода. Від отриманих травм він помер у реанімаційному відділенні місцевої лікарні.

Районний суд визнав водія автомобіля винним та покарав його ув’язненням на чотири роки без позбавлення права керування транспортними засобами. Однак чоловік оскаржив вирок до апеляційного суду: просив пом’якшити йому покарання – звільнити від реального відбування.

Як повідомляють у пресслужбі апеляційного суду, на його думку, місцевий суд не врахував, що він за кермом був не у стані втоми чи сп’яніння, їхав без перевищення дозволеної швидкості, своєю смугою руху, з увімкненим ближнім світлом, що відповідало дорожній обстановці. Крім того, після аварії одразу поклав пішохода в автомобіль і поїхав до лікарні. Додав, що потерпіла сторона не наполягала на позбавленні його волі.

«Утім під час апеляційного перегляду справи жінка просила якраз протилежне – призначити винуватцю ДТП реальний термін відбування покарання, позаяк той не розкаявся у вчиненому, не намагався допомогти їй оговтатись після пережитого і навіть не попросив вибачення», - додають у пресслужбі.

Апеляційний суд дійшов висновку, що суд першої інстанції належним чином вмотивував своє рішення. Було враховано, що обвинувачений уперше на лаві підсудних, офіційно працює, одружений, забезпечує сім`ю, позитивно характеризується за місцем проживання та роботи, добровільно частково відшкодував потерпілій матеріальну шкоду. Підстав для звільнення його від відбування покарання з випробуванням колегія суддів не встановила. Відтак залишила без змін вирок місцевого суду.

Читайте також:  Шепетівці двоє шахраїв, які привласнили гроші за послугу «муніципальна няня», заплатять штраф

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую