ye-logo.v1.2

Бив битою та вимагав гроші на наркотики: до в'язниці відправили сина, який знущався над батьками

Кримінал 1461
Нетішинський міський суд визнав винним 31-річного чоловіка, який знущався над батьками та вимагав у них гроші на наркотики
Нетішинський міський суд визнав винним 31-річного чоловіка, який знущався над батьками та вимагав у них гроші на наркотики. Фото: pixabay.com

Йому дали два роки позбавлення волі.

Нетішинський міський суд визнав винним 31-річного чоловіка, який знущався над батьками та вимагав у них гроші на наркотики. Його засудили до двох років позбавлення волі. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі.

Правоохоронці зазначають, що мешканець Нетішина тривалий час систематично вчиняв фізичне та психологічне насильство щодо своїх батьків. Вони страждали від образ нецензурною лайкою та побоїв.

«Син систематично вимагав гроші на придбання наркотиків у матері. Коли одного разу батько став на захист дружини, засуджений вхопив биту та вдарив його по голові, додавши ще потім кулаками по тулубу. Неодноразові притягнення до адміністративної відповідальності на нього не вплинули та не змінили поведінку», - кажуть правоохоронці.

Відтак, вироком Нетішинського міського суду кривдника засуджено до 2 років позбавлення волі.

Читайте також: Славутчанин, який ошукав чоловіка, постане перед судом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую