Гаряча тема:
- Війна
На Летичівщині зіткнулися вантажівка та легковик: є постраждалі

Двох людей госпіталізували до лікарні.
На Летичівщині сталася аварія, у якій травмувалися двоє людей. Про це повідомляють в секторі комунікації Нацполіції в Хмельницькій області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 2 листопада, близько десятої години вечора поблизу села Вербка.
«Між автомобілем «Mercedes-Benz Axor» з напівпричепом під керуванням 25-річного громадянина Туреччини та автомобілем «Ford», за кермом якого перебував 21-річний житель міста Вінниця, відбулося зіткнення. Внаслідок ДТП водій автомобіля «Ford» та його 19 річний пасажир отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Летичівської багатопрофільної лікарні», - зазначають в поліції.
Наразі за фактом аварії слідчі Хмельницького райуправління поліції відкрили кримінальне провадження та встановлюють обставини події.
Читайте також: На Летичівщині бус злетів у кювет і врізався в дерево
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: