Гаряча тема:
- Війна
Шепетівчанин ошукав дві родини на майже 900 тисяч

Тепер чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі.
Слідчі Шепетівського райуправління поліції спрямували до суду обвинувальний акт щодо 39-річного чоловіка, який, за версією слідства, під приводом продажу іноземних авто ошукав дві родини на майже 900 000 гривень
«Користуючись попитом на іноземні авта, він пропонував придбати елітні транспортні засоби з-за кордону. За доставку товару та власне за саме авто просив повну передоплату. Звісно після отримання коштів зв'язок з чоловіком переривався, - повідомили в секторі комунікацій обласного управління Нацполіції. - Таким чином шахраю вдалось ошукати одне подружжя потерпілих на 253 тисячі гривень, іншу родину - більше ніж на шістьсот тисяч гривень».
Правоохоронці оголосили одразу дві підозри за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України - шахрайство, вчинене повторно, у великих розмірах. Якщо провину чоловіка доведуть у суді, його можуть ув’язнити до 8 років.
Читайте також: Шахраї обдурили жителів Хмельниччини, які хотіли отримати державну допомогу
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: