ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині засудили військового, який збирав гроші для частини, але витратив їх на себе

Кримінал 10721
Суд оштрафував військовослужбовця за шахрайство
Суд оштрафував військовослужбовця за шахрайство. Фото: slovoidilo.ua

Військовий хотів ошукати знайомого на 200 тисяч гривень.

На Хмельниччині суд визнав винним у шахрайстві та оштрафував молодшого сержанта, який збирав гроші для частини, але витратив на себе. Про це йдеться у вироку Старокостянтинівського районного суду.

Так, слідство встановило, що військовий розмістив у соціальних мережах «Instagram» та «Facebook» оголошення, в яких повідомив про збір грошових коштів на купівлю тепловізорів для потреб військової частини. Але при цьому він не мав на меті допомогати частині, а планував привласнити гроші.

В результаті військовий витратив на себе понад десять тисяч гривень зібраних коштів.

Крім того, військовий намагався ошукати свого знайомого. Він записав голосові повідомлення, в яких говорив про нібито необхідності грошових коштів на лікування від вогнепального поранення. При цьому чоловік надіслав своєму знайомому неправдиві фотознімки пораненої ноги та намагався шахрайським способом отримати кошти у сумі сумі 200 тисяч гривень. Але обман виявили в результаті спілкування.

Військовий визнав свою провину та був оштрафований на 68 тисяч гривень.

Нагадаємо, нещодавно  слідчі Шепетівського райуправління поліції спрямували до суду обвинувальний акт щодо 39-річного чоловіка, який, за версією слідства, під приводом продажу іноземних авто ошукав дві родини на майже 900 000 гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую