ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

За ухилення від мобілізації – до в’язниці: засудили ще одного кам’янчанина

Кримінал 1641
Обвинуваченого взяли під варту в залі суду
Обвинуваченого взяли під варту в залі суду. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік відправиться на три роки за ґрати.

Вчора, 7 лютого, в обласній прокуратурі повідомили, що на Хмельниччині вперше до реальної міри покарання було засуджено ухилянта від мобілізації. Ним став 49-річний чоловік з Кам’янеччини. А сьогодні, 8 лютого, оголосили про ще один аналогічних вирок іншому кам’янчанину.

Як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, суд визнав винним 41-річного кам’янчанина в ухиленні від призову на військову службу. Його засуджено до 3 років позбавлення волі та взято під варту у залі суду.

Чоловік, будучи придатним до військової служби, отримав повістку про відправку до військової частини, однак ухилився від призову, не маючи на те законних підстав

«Замість виконання свого обов’язку та захисту Батьківщини, у той час, коли країна цього потребує як ніколи, обвинувачений без поважних причин не з’явився на вказану дату і час на збір», - зазначають у прокуратурі.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую