ye-logo.v1.2

На Хмельниччині засудили чоловіка, який за гроші допомагав отримати доступ до закодованих каналів

Кримінал 6390
За допомогу у "піратстві" чоловік отримав штраф
За допомогу у "піратстві" чоловік отримав штраф. Фото: mediasat.info

Чоловік знайшов клієнтів, яким за гроші встановлював програму для перегляду телеканалів.

Суд оштрафував на 42 тисячі 500 гривень мешканця Хмельниччини за порушення авторських прав та розповсюдження інформації з обмеженим доступом. Про це йдеться у вироку Кам`янець-Подільського міськрайонного суду.

Слідство встановило, що обвинувачений зареєструвався на сервісі, який надавав можливість отримання пакетів розкодованого сигналу для перегляду телевізійних каналів з порушенням вимог законодавства. Після чого чоловік почав підключення знайдених ним клієнтів, яким за гроші допомагав отримати доступ до закодованих каналів.

За свої послуги чоловік брав з клієнтів 350-450 гривень. Він встановлював програмне забезпечення, яке незаконно дозволяло отримати доступ до перегляду спортивних та розважальних каналів.

За інформацією слідства, чоловік наніс збитків на суму понад 200 тисяч гривень. В результаті чоловік свою провину визнав.

Суд вирішив оштрафувати його на 42 тисячі 500 гривень. Крім того, понад чотири тисячі гривень він має сплатити за проведення експертиз під час слідства.

Раніше сайт “Є” писав, що до 8 років ув’язнення може загрожувати псевдодилеру, який виманив більше мільйона гривень. Під приводом продажу іноземних авто зловмисник скоїв серію шахрайств. Слідчі Шепетівського райуправління поліції вже оголосили йому підозру.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую