ye-logo.v1.2

На Хмельниччині чоловік отримав 5 місяців арешту за домашнє насильство

Кримінал 1532
Обвинувачений вчинив психологічне насильство над співмешканкою
Обвинувачений вчинив психологічне насильство над співмешканкою. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік неодноразово напивався та психологічно знущався зі своєї співмешканки.

Мешканець Волочиська отримав п’ять місяців арешту за психологічний тиск на свою співмешканку. Про це йдеться у вироку Волочиського районного суду.

На чоловіка вже неодноразово складали протоколи за психологічне насильство над своєю співмешканкою. Зазвичай чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, висловлювався на адресу потерпілої нецензурними та образливими словами. Також погрожував їй фізичною розправою.

Наприкінці січня цього року чоловік знову напився та почав тягнути потерпілу до кімнати. У присутності малолітнього внука висловлювався на її адресу нецензурною лайкою, принижував, залякував і погрожував розправою, після чого жінка звернулася до поліції.

“Постійні конфлікти, образи та погрози з боку обвинуваченого викликали негативні зміни в емоційному стані потерпілої, вона пригнічена, часто плаче та боїться за своє життя”, - йдеться в ухвалі суду.

Обвинувачений свою вину визнав лише частково. Він пояснив, що дійсно перебував напідпитку та висловлювався нецензурними словами, але не був агресивно налаштованим щодо потерпілої, а лише образився на неї за те, що вона відмовилася пройти з ним у сусідню кімнату, після чого між ними виник конфлікт і потерпіла викликала поліцію.

Суд оцінив високий ризик повторення злочину обвинуваченим та призначив йому покарання у вигляді п’яти місяців арешту.

Раніше “Сайт “Є” писав, що суд присудив мешканцю Хмельниччини 150 годин громадських робіт за психологічне насильство над колишньою дружиною.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую