ye-logo.v1.2

На території «Подільських Товтр» незаконно видобували корисні копалини

Кримінал 3206
Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів
Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Фото: Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції області

Сума завданих збитків становить понад півтора мільйона гривень.

На території заповідного парку на Хмельниччині поліція викрила учасників угруповання, які організували незаконне видобування корисних копалин. Як повідомляють у Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції області, наразі двом учасникам групи повідомлено підозри.

«Чоловіки налагодили видобування корисних копалин без жодних на те дозвільних документів на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Незаконно видобуті копалини - глинистий сланець – фігуранти реалізовували приватним підприємствам за готівку», - йдеться у повідомленні.

Нещодавно, 22 червня, правоохоронці затримали двох учасників групи, які саме реалізували чергову партію корисних копалин.

Видобуті копалини продавали за готівку.

Також провели санкціоновані обшуки за місцями незаконного видобування, зберігання, продажу глинистого сланцю та мешкання фігурантів.

«Вилучили спецтехніку та обладнання, блокноти з чорновими записами про кількість видобутої та реалізованої продукції, корисні копалини», - додають правоохоронці.

Тривають заходи, щоб притягнути до відовідальності решту учасників групи.

Затриманим особам повідомлено про підозру за частиною 3 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України. За попередніми підрахунками, сума завданих державі збитків сягає понад 1,6 мільйонів гривень.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Тривають заходи зі збору доказової бази для притягнення до відповідальності інших учасників групи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую