ye-logo.v1.2

На Старокостянтинівщині суд заборонив чоловіку наближатися до колишньої тещі

Кримінал 1593
Рішення не набрало законної сили та може бути оскаржене до апеляційного суду
Рішення не набрало законної сили та може бути оскаржене до апеляційного суду. Фото: ілюстративне pixabay.com

Кривднику не можна підходити до неї та її дому та слідкувати за нею.

Старокостянтинівський районний суд видав обмежувальний припис чоловіку, який знущався з матері колишньої співмешканки. З відповідною заявою до суду звернулася безпосередньо жертва домашнього насильства.

Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, жінка розповіла, що протягом року потерпає від насильства з боку колишнього співмешканця доньки. 41-річний чоловік цькує її, психологічно тисне, нецензурно лається, погрожує фізичною розправою, штовхає, шарпає, псує її майно.

«За пів року його неодноразово притягували до адмінвідповідальності за домашнє насильство, проте це не дало жодного результату. Він також ігнорував вимоги термінового заборонного припису, який винесли поліцейські 23 червня. Тому жінка просила суд видати обмежувальний припис та визначити заходи тимчасового обмеження прав кривдника,» - йдеться у повідомленні.

Дослідивши матеріали справи, суд констатував, що колишній зять заявниці дійсно систематично вчиняє насильство в сім`ї щодо неї і її доньки. Є ризики можливого продовження таких дій, ескалації насильства та ймовірність тяжких наслідків для постраждалої.

За рішенням суду, кривднику протягом шести місяців заборонено перебувати за адресою проживання заявниці; наближатися на відстань до 100 м до неї та місця її проживання; розшукувати, переслідувати та в будь-який спосіб спілкуватися з нею; вести листування, телефонні переговори або спілкуватися через інші засоби зв`язку особисто і через третіх осіб.

Крім цього, суд постановив взяти чоловіка на профілактичний облік.

Читайте також: На Хмельниччині суд покарав чоловіка, який побив дружину гумовим шлангом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую