ye-logo.v1.2

Захоплювався Сталіним, цитував Кадирова: на Хмельниччині викрили колаборанта

Кримінал 6242
Агітатор захоплювався Сталіним, цитував Кадирова та стверджував, що «росія обов
Агітатор захоплювався Сталіним, цитував Кадирова та стверджував, що «росія обов'язково переможе в «СВО». Фото: СБУ в Хмельницькій області

Полковник у відставці виявився стійким прибічником «руського міра».

На Хмельниччині СБУ викрила чергового прибічника російської військової агресії.

Як повідомляють в Управлінні Служби безпеки України в Хмельницькій області, за даними слідства, колишній військовий рф, після виходу на пенсію переїхав в Україну, отримав громадянство і оселився в Кам'янець-Подільському районі.

«Однак полковник у відставці виявився стійким прибічником «руського міра». Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну він підтримував рашистів та захоплювався їхніми «подвигами». На власній сторінці у забороненій в Україні соцмережі він регулярно поширював деструктив і кремлівську пропаганду, виправдовував збройну агресію рф та героїзував російських загарбників», - зазначають в СБУ.

Додають, що агітатор захоплювався Сталіним, цитував Кадирова та стверджував, що «росія обов'язково переможе в «СВО». У поширених ним дописах, українці називались «потомками нацистів», а Крим – «ісконно русской» територією.

«Крім того, він переконував, що росія нібито «має право на будь-які заходи, включаючи воєнні, проти Німеччини, Угорщини, Австрії, Румунії, Болгарії, Фінляндії, Хорватії, Чехії, Латвії, Естонії, Литви та України за спроби відродити нацизм», - кажуть в СБУ.

Ініційована спецслужбою лінгвістична експертиза підтвердила факти протиправної діяльності фігуранта.

На підставі зібраних доказів йому повідомлено про підозру за ч.1 ст.111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую