ye-logo.v1.2

Через Кам'янеччину до Молдови переправляли ухилянтів: правоохоронці викрили злочинну схему

Кримінал 1805
Під час переправлення трьох чоловіків правоохоронці затримали їх
Під час переправлення трьох чоловіків правоохоронці затримали їх. Фото: офіс генерального прокурора

Коштували такі послуги 6 тисяч доларів.

В Офіці генерального прокурора повідомили про викриту схему переправлення ухилянтів за кордон - човнами та пішки до Молдови. Коштували такі послуги 6 тисяч доларів.

Наразі, як повідомляють в офісі генпрокурора, повідомлено про підозру в організації цієї схеми уродженці Чернівецької області, яка разом із співучасниками налагодила схему незаконного переправлення ухилянтів до Республіки Молдова. Шлях ухилянтів пролягав через Кам'янеччину.

«Вони підшуковували військовозобов'язаних чоловіків, які мали намір незаконно перетнути кордон та за 6 тисяч доларів США пропонували переправити їх поза межами пункту пропуску, - розповідають деталі схеми в офісі генпрокурора. - Після отримання грошей ухилянтів направляли до Кам'янця-Подільського для подальшого переміщення через державний кордон до Республіки Молдова пішки або човнами».

Додають, що підозрювана зустрічала чоловіків на автовокзалі у Кам'янці-Подільському проводила з ними інструктаж та, надавши їм відповідні вказівки, перевозила на автомобілі в напрямку Старої Ушиці.

«Під час переправлення трьох чоловіків правоохоронці затримали їх, - заначають в офісі генпрокурора. - Також встановлено, що за аналогічною схемою підозрювана раніше переправила ще одного чоловіка, який у подальшому під час допиту повністю повідомив схему, за якою вона його переправляла».

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини вчинення злочинів та вживають заходів щодо притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую