ye-logo.v1.2

На Хмельниччині засудили директора підприємства, яке незаконно видобувало пісок

Кримінал 2935
Підприємець вже повністю відшкодував заподіяну шкоду
Підприємець вже повністю відшкодував заподіяну шкоду. Фото: ілюстративне, buhplatforma

Внаслідок такої діяльності на землях господарського призначення утворилася штучна водойма. Вони стали непридатними.

На Хмельниччині суд обрав міру покарання директору товариства, яке використовувало земельні ділянки не за призначенням. Він має сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень, повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Згідно з матеріалами справи, підприємство, яке займається видобутком піску, придбало у 2020 році 4 земельні ділянки на території Нетішинської тергромади. Ці землі призначені для ведення особистого селянського господарства.

Всупереч вимогам земельного законодавства директор товариства без будь-яких дозволів вирішив зняти поверхневий шар ґрунту. На цій ділянці почав видобувати пісок. Внаслідок цього утворилася штучна водойма площею 3 гектари. Це призвело до виведення земель із сільськогосподарського обороту та завдали збитків навколишньому природному середовищу на суму понад 350 тисяч гривень.

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд визнав винним директора товариства у безгосподарському використанні земель (частина 1 статті 254 Кримінального кодексу України). Підприємця засудили до покарання у виді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень. Також він повністю відшкодував заподіяну шкоду.

Читайте також: Хотів дати хабар поліцейському: суд оштрафував жителя Хмельниччини на майже 24 тисячі гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую