ye-logo.v1.2

Пропонував клієнтці заплатити судді: на Хмельниччині винесли вирок адвокату

Кримінал 905
Адвокат отримав покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла
Адвокат отримав покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла. Фото: ілюстративне freepik.com

«Ціна питання» становила одну тисячу доларів, а затримали адвоката правоохоронці під час передачі частини від необхідної суми.

На Хмельниччині засудили адвоката, який запропонував своїй клієнтці дати хабаря судді, щоб допомогти їй уникнути кримінальної відповідальності.

Як йдеться у повідомленні пресслужби Хмельницької обласної прокуратури, до адвоката за правовою допомогою звернулася жінка, яка потребувала допомоги у вирішенні питання за вчинення кримінального правопорушення. Адвокат запропонував їй дати хабаря судді, а ціна «вирішеного питання» складала одну тисячу доларів. Чоловік був затриманий після передачі частини від необхідної суми.

За публічного обвинувачення прокурорів Хмельницької обласної прокуратури суд визнав винним адвоката за трьома статтями Кримінального кодексу України та присудив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Читайте також: Побив до смерті під час застілля: у Старокостянтинові слідчі затримали 36-річного місцевого жителя

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую