ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові засудили чоловіка за наркотики

Кримінал 794
Обвинувачений знайшов «закладку» з пакетом з PVP та переслав психотроп поштою до Хмельницького
Обвинувачений знайшов «закладку» з пакетом з PVP та переслав психотроп поштою до Хмельницького. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Йому призначили покарання у вигляді чотирьох років в'язниці.

За придбання й зберігання наркотиків суд покарав 27-річного старокостянтинівця чотирма роками тюрми. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За інформацією суду, наркотики чоловіка знайшли під час санкціонованого обшуку його помешкання та гаража 14 квітня цього року: два поліетиленові пакети з канабісом, частину пляшки з нашаруванням екстракту канабісу і пакет з небезпечною психотропною речовиною PVP. Ці наркотичні засоби він придбав у 2021 році (а канабіс і його екстракт – й виготовив) та зберігав без мети збуту.

Також, додають у суді, у грудні минулого року обвинувачений знайшов «закладку» з пакетом з PVP та переслав психотроп поштою до Хмельницького. Посилку вилучили працівники поліції під час отримання.

Як він пояснив у суді, забрати «закладку» та переслати її до Хмельницького його попросив знайомий. Він надіслав йому фото схованки. Його завданням було лише забрати пакет з наркотиками й передати поштою на ім'я дружини. Запевнив, що погодився зробити послугу й гроші за це не отримував.

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачений вчинив два кримінальних правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, з яких одне є кримінальним проступком, а інше – тяжким злочином.

Враховуючи, що є декілька обставин, які пом'якшують покарання обвинуваченому, суд дійшов висновку про можливість призначити йому основне покарання за частиною 2 статті 307 КК України у виді позбавлення волі нижче від найнижчої межі, встановленої санкцією цієї статті.

Читайте також: На Хмельниччині оголосили підозру жінці, яка записала свою дитину на знайомого, щоб той виїхав за кордон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую