ye-logo.v1.2

«Ваш родич у біді»: на Шепетівщині шахраї ошукали 76-річну пенсіонерку

Кримінал 794
У розмові з пенсіонеркою шахрай представився адвокатом, а грошей потребував для врегулювання "конфлікту"
У розмові з пенсіонеркою шахрай представився адвокатом, а грошей потребував для врегулювання "конфлікту". Фото: ілюстративне freepik.com

Зловмисники виманили у жінки більше 13 тисяч гривень.

Правоохоронці встановлюють обставини, за якої на гачок шахраїв попалася літня жінка. Зловмисники, використовуючи схему «ваш родич у біді», виманили у неї більше 13 тисяч гривень власних коштів. Як йдеться у дописі Шепетівського райуправління поліції, до 76-річної жительки Полонщини зателефонував невідомий та розповів, що нібито її син потрапив у аварію. Під час розмови шахрай представився адвокатом та попросив переказати гроші, щоб врегулювати конфлікт сина.

Схвильована жінка одразу перерахувала власні кошти на вказаний шахраєм рахунок. І тільки лише після цього пенсіонерка зателефонувала до сина та з'ясувала, що з ним усе гаразд та в ніку аварію він не потрапляв. Зрозумівши, шо її ошукали, жінка звернулася за допомогою до правоохоронців. Слідчі Шепетівського райуправління поліції розпочали кримінальне провадження.

«Якщо вам повідомили, що ваш родич чи знайомий у біді, не поспішайте перераховувати гроші, спочатку дізнайтеся у них особисто, чи відповідає інформація дійсності. Бережіть себе та свої кошти», - йдеться у дописі відомства.

Читайте також: На Хмельниччини вирок суду отримало подружжя, яке продавало людей для жебрацтва

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую