ye-logo.v1.2

У Хмельницькому судили молодика, який викрадав дорогий алкоголь в супермаркетах міста

Кримінал 1082
Чоловік отримав покарання у вигляді іспитового терміну
Чоловік отримав покарання у вигляді іспитового терміну. Фото: Depositphotos

У серпні він виніс поза касою три пляшки спиртного загальною вартістю понад 2 тисячі гривень.

 Житель Городка постав перед судом за шість крадіжок у продуктових магазинах Хмельницького в період із січня до листопада 2023 року. Про це повідомили у Хмельницькому міськрайонному суді.

Згідно з матеріалами справи, у січні, у магазині «Delicate», на вулиці Нижня Берегова, чоловік викрав пляшку віскі марки «Ballantine's» вартістю 405 гривень. Наступного місяця - дві пляшки лікеру «JAGERMEISTER» в приміщенні магазину «Економ № 88».

У серпні під одягом виніс пляшку текіли марки «Jose Cuerso Silver» вартістю 1015 гривень з магазину «Хмельницькі делікатеси». Цього ж місяця було ще дві крадіжки. З магазину «Тайстра № 27» викрав пляшку віскі «Jim Beam White Label» вартістю 575 гривень, а з магазину «Тайстра № 45 виніс поза касами пляшку рому «Plantation original dark» вартістю 545 гривень.

За останнім із відомих слідству епізодів крадіжок, в листопаді минулого року молодик украв із полиць магазину «Аврора 2050» бездротові навушники вартістю 189 гривень і зарядний пристрій вартістю, який коштував 413 гривень.
Крадіжки зафіксували камери спостережень в приміщеннях магазинів. Вони підтверджені даними протоколів їх огляду правоохоронцями. У суді зловмисник повністю визнав свою вину. Він відшкодував завдані збитки та сприяв розкриттю злочинів. Обставин, які обтяжували б покарання, на думку суду, немає.

Суд призначив чоловіку покарання у виді п'яти років позбавлення волі. Водночас звільнив від відбування цього покарання, встановивши іспитовий строк тривалістю три роки. З обвинуваченого на користь держави стягнено 3585 гривень процесуальних витрат.

Читайте також: На Кам'янеччині виявили чоловіка, який, за попередніми даними, носив при собі гранату

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую