ye-logo.v1.2

На Хмельниччині чоловік подав до суду на дружину, яка його облаяла і вдарила долонею

Кримінал 1868
Справу подружжя розглядали у суді
Справу подружжя розглядали у суді. Фото: ілюстративне sud.ua

Адвокат жінки подавав апеляцію на рішення суду та виграв.

Хмельницький апеляційний суд обмежився усним зауваженням та вирішив не штрафувати жінку, яка вчинила домашнє насильство над чоловіком. Хоча суд першої інстанції й визнав її винною та виніс постанову про штраф, апеляційний суд скасував постанову місцевого суду та звільнив хмельничанку від адміністративної відповідальності за домашнє насильство. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, їй оголосили усне зауваження, а повадження у справі – закрили. Таким чином, частково задовольнивши апеляційну скаргу її адвоката.

Як встановив суд, 15 жовтня 2023 року жінка нецензурно облаяла чоловіка, ображаючи та принижуючи його, й кілька разів вдарила долонею по голові.

Хмельницький міськрайонний суд, дослідивши докази (заяву чоловіка, його пояснення, аудіо- та відеозаписи, які підтверджували конфлікт, протокол про вчинення адміністративного правопорушення), визнав її винною у домашньому насильстві, оштрафував на 170 гривень й стягнув 536 гривень судового збору.

Утім захисник хмельничанки оскаржив постанову до апеляційного суду. Він просив врахувати, що конфлікт, який спровокував сам потерпілий, був нетривалим, його підзахисна діяла на емоціях, неодноразово просила вибачення та визнала вину.

«Зараз шлюб між подружжям розірвано. Жінка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, має незадовільне матеріальне становище, тому просив звільнити її від адміністративної відповідальності через малозначність правопорушення та обмежитись усним зауваженням», - зазначають у суді.

Врахувавши обставини, апеляційний суд визнав адміністративне правопорушення малозначним та звільнив жінку від відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Читайте також: Підробила заповіт: на Хмельниччині судитимуть колишню секретарку сільради

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую