ye-logo.v1.2

Ремонт, який обійшовся на півмільйона дорожче: на Хмельниччині судитимуть директорів комунального підприємства й фірми-підрядника

Кримінал 2819
Події відбулись у 2019 році
Події відбулись у 2019 році. Фото: ілюстративне, kruizer.com.ua

Держпосадовець підписав акт на виконання робіт, не перевіривши достовірності документації.

На Хмельниччині підуть під суд директор комунального підприємства та директора товариства-підрядника. Їх звинувачують у підписанні угоди, яка завдала збитків на майже півмільйона гривень. Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Згідно з матеріалами справи, події відбулись у 2019 році. Під час ремонтних робіт каналізаційної насосної станції, сума яких складала 13 мільйонів гривень, підрядник завищив вартість обладнання й надав директору комунального підприємства на підпис неправдиву документацію.

Посадовець не перевірив на достовірність зазначену інформацію та підписав акти виконаних робіт. Це спричинило зайве перерахування коштів з бюджету громади.

Держслужбовця судитимуть за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (частина 2 статті 367 Кримінального Кодексу України). Щодо керівника товариства-підрядника, то проти нього скерували обвинувальний акт за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в великих розмірах, та службового підроблення (частина 4 статті 191, частина 2 статті 366 Кримінального Кодексу України).

Читайте також: У студента з Кам'янця-Подільського знайшли наркотиків на 4 мільйони

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую