ye-logo.v1.2

Ексголову однієї з сільських рад на Хмельниччині судитимуть за корупційний злочин

Кримінал 1223
Події відбулись у 2020 році
Події відбулись у 2020 році. Фото: stock.adobe.com

Йому загрожує кримінальна відповідальність за двома статтями.

Колишнього сільського голову звинувачують у вчиненні корупційного злочину. Посадовець підробив витяг із рішення сесії, щоб «провернути» земельну махінацію. Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

За матеріалами слідства, у вересні 2020 року, голова сільради підробив витяг з рішення сесії. Цей витяг стосувався земельного питання.

«Достовірно знаючи, що таке рішення на сесію не виносилось і депутатами не приймалось, він «передав» у приватну власність третій особі земельну ділянку вартістю 216 000 гривень», - зазначили у прокуратурі.

Наразі стосовно колишнього голови однієї із сільських рад Хмельницького району до суду вже спрямували обвинувальний акт за фактами зловживання службовим становищем та підробки офіційного документа. Це частина 1 статті 364 та частина 1 статті 366 Кримінального кодексу України.

Санкції статей передбачають штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів, або арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: На Хмельниччині вирок суду отримав чоловік, який обкрадав свого роботодавця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую