ye-logo.v1.2

На 90 тисяч ошукали дівчину з Дунаївців, яка брала кредити для афериста

Кримінал 1231
В одному із месенджерів потерпілій написав невідомий та запропонував начебто легкий заробіток
В одному із месенджерів потерпілій написав невідомий та запропонував начебто легкий заробіток. Фото: ілюстративне pixabay.com

20-річна дівчина сподівалася на легкий заробіток.

У Дунаївцях поліцейські з'ясовують обставини шахрайства, внаслідок якого місцева жителька втратила 90 тисяч гривень. Як повідомляють в Кам'янець-Подільському райуправлінні поліції, до правоохоронців звернулася 20-річна дівчина та повідомила, що її ошукали онлайн-аферисти.

«В одному із месенджерів потерпілій написав невідомий та запропонував легкий заробіток. Робота полягала в тому, що дівчина мала брати кредити онлайн у різних фінансових установах, частину коштів залишати собі, а решту віддавати «роботодавцю». Зловмисник переконував - усі зобов'язання погасить сам. Заявниця погодилася та оформила на своє ім'я декілька позик. Аферист їх спочатку навіть сплачував, тож дівчина зовсім забула про обачність», - розповідають деталі афери правоохоронці.

Згодом, коли сума кредиту сягнула понад 90 тисяч гривень, а «роботодавець» не спішив сплачувати, дівчина зрозуміла, що її ошукали та звернулась до поліції.

Наразі правоохоронці з'ясовують всі обставини події та наголошують: не довіряйте свої кошти незнайомцям. Шахраї використовують різні способи, аби заробити на довірі своїх жертв.

Читайте також: 40 тисяч зникло з рахунку в мешканки Білогір'я, яка хотіла отримати допомогу нібито від Unicef

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую