ye-logo.v1.2

На Хмельниччині суд виніс вирок поліцейському, який незаконно продовжував дозволи на зброю

Кримінал 1338
Поліцейський продовжував дозволи на зброю без необхідних документів
Поліцейський продовжував дозволи на зброю без необхідних документів. Фото: ілюстративне 308.com.ua

Перевірка зафіксувала понад двісті особових справ, де були відсутні необхідні для видачі дозволів документи.

Суд призначив покарання у вигляді трьох з половиною років позбавлення волі умовно дільничному офіцеру поліції, який незаконно продовжував дозволи на користування зброєю. Про це стало відомо з вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Суд встановив, що слідчі виявили кілька випадків, коли обвинувачений без наявності медичної довідки та інших документів вносив зміни в систему “Зброя” про продовження терміну дозволу на мисливську гладкоствольну зброю, її зберігання та носіння.

Обвинувачений свою вину не визнав. За його словами, він вносив зміни лише на підставі всіх необхідних документів.
Про причини відсутності в особових справах документів необхідних для продовження терміну дії дозволу на зброю, обвинувачений зазначив, що вони могли бути загублені під час вилучення працівниками ДБР або підшиті до інших особових справ. При цьому поліцейський не заперечив неналежне ведення особових справ власників мисливської зброї, вважає свої дії не кримінальними, а дисциплінарними проступками.

Але суд аргументи обвинуваченого не задовільнили. Адже під час його перевірки правоохоронці встановили неналежне ведення особових справ власників мисливської зброї, у тому числі виявили 238 особових справ, в яких відсутні документи для продовження терміну дії на зброї впродовж 2019-2020 років.

Тож суд призначив покарання у вигляді трьох з половиною років позбавлення волі, однак, відстрочив вирок з випробувальним терміном на один рік. Крім того, на один рік його позбавили права обіймати посади в правоохоронних органах.

Нещодавно на Хмельниччині до суду направили справу про розкрадання держкоштів під час ремонту доріг.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую