ye-logo.v1.2

Суд покарав жінку, яка записала свою дитину на знайомого, щоб той виїхав за кордон

Кримінал 918
Жінка отримала вирок за допомогу в незаконному перетині кордону
Жінка отримала вирок за допомогу в незаконному перетині кордону. Фото: ілюстративне cheline.com.ua

Чоловік виїхав за кордон, а його знайома отримала чотири роки умовного покарання.

Суд призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі умовно жінці, яка допомогла виїхати за кордон військовозобов'язаному чоловікові. Про це стало відомо з вироку Шепетівського міськрайонного суду.

Слідчі встановили, що жінка погодилася на пропозицію знайомого офіційно записати 44-річного жителя Шепетівщині батьком свого 11-річного сина.

Чоловік мав дружину і двох власних дітей, а до підозрюваної звернувся виключно з проханням допомоги в перетині державного кордону. Для цього зловмисник і запропонував «стати батьком» для її сина, а жінка на пропозицію погодилася. Після того, яка жінка отримала нове свідотство про народження сина, де батьком вже числився її знайомий, вони всі разом перетнули кордон. За деякий час, жінка з сином повернулась додому.

Поліції вдалось встановити, що жінка незаконно допомогла знайомому перетнути державний кордон та уникнути мобілізації.

Тож суд визнав жінку винною за частиною 1 статті 332 Кримінального кодексу України - сприяння у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Їй призначили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі, однак, звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий термін строком один рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую