ye-logo.v1.2

Інтернет-шахрай пообіцяв кам'янчанці роботу, а натомість оформив на неї 9 кредитів

Кримінал 686
57-річну кам
57-річну кам'янчанку обдурили інтернет-шахраї. Фото: ілюстративне pixabay.com

Жінка знайшла пропозицію додаткового заробітку в соціальних мережах.

57-річну кам'янчанку обдурили інтернет-шахраї: вони пообіцяли жінці роботу, натомість оформили на неї 9 мікропозик. Про це повідомляють в Кам'янець-Подільському районному управлінні поліції.

За інформацією правоохоронців, жінка знайшла в соціальних мережах пропозицію додаткового заробітку онлайн та написала в чат, що її зацікавила робота.

«Їй одразу відповів «роботодавець» та роз'яснив умови праці: заявниця мала завантажувати додатки інтернет-банкінгу та повідомляти йому доступ до них. Шахрай пояснював, що тепер ці акаунти будуть робочими, адже за допомогою них жінка зароблятиме. Потерпіла погодилась й надіслала зловмиснику пароль від першого додатку. Той одразу оформив на жінку дев'ять мікропозик загальною сумою майже 25 тисяч гривень, після чого обірвав зв'язок», - розповіли деталі афери в поліції.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події та вкотре нагадують: будьте обережні зі своїми персональними даними. Не повідомляйте нікому банківську інформацію, яку сторонні особи можуть використати у своїх цілях.

Читайте також: Хмельничанка, продаючи лежанку для кота, втратила понад пів сотні тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую