ye-logo.v1.2

На Південному Бузі рибоохоронці вилучили майже 3 тисячі метрів сіток

Кримінал 674
У 34 сітках загальною довжиною 2720 метрів, було 150 кілограм риби
У 34 сітках загальною довжиною 2720 метрів, було 150 кілограм риби. Фото: Хмельницького рибоохоронного патруля

У них було понад 150 кілограмів риби: основну частину «улову» патрульні випустили у річку, ще частину – передали на потреби ЗСУ.

Під час рейду, 24 березня, інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили безгосподарське майно на річці Південний Буг. Про це повідомили у пресслужбі відомства. Заборонені знаряддя для лову – сітки – були виставлені поблизу сіл Головчинці, Марківці, Горбасів, Требухівці, Подільське та Летичева. 34 сітки загальною довжиною 2720 метрів вилучили з річки. В сітках знаходилася і риба – понад 150 кілограмів. Частину риби патрульні випустили у природне середовище, а ще 59 кілограмів – передало на потреби Збройних сил України.

За цими фактами правоохоронці склали 3 акти вилучення безгосподарського майна. Усі заборонені знаряддя лову передали на зберігання у Хмельницький рибоохоронний патруль. У відомстві зазначають, якщо ви стали свідком незаконного вилову водних біоресурсів, телефонуйте на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля за телефоном: (068) 384-98-10.

Читайте також: Ярмарок садівництва та городництва відбудеться в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую