ye-logo.v1.2

Незаконно вирубали дерев на 2 мільйони гривень: на Хмельниччині судитимуть директора лісгоспу

Кримінал 1336
Загалом незаконно було вирубано 135 дерев
Загалом незаконно було вирубано 135 дерев. Фото: ілюстративне freepik.com

Чоловік використав підроблені документи, щоб отримати необхідний дозвіл.

На розгляд суду працівники Хмельницької обласної прокуратури направили обвинувальний акт стосовно одного із директорів лісгоспу області за кількома частинами Кримінального кодексу України. Чоловіку інкримінують зловживання службовим становищем та спонукання до підробки документів. Про це розповіли у пресслужбі відомства.

Під час слідчих дій правоохоронці встановили, що обвинувачений надав усну вказівку підпорядкованим йому працівникам внести неправдиві відомості до дозвільних документів на порубку лісу. Знаючи, що документи підроблені, керівник все ж таки направив їх до іншої інстанції на отримання лісорубного квитка.

Після отримання дозволу, було вирубано 86 дубів та 49 черешень. Ця деревина планувалася для продажу. Загальна матеріальна шкода навколишньому природньому середовищу, якої завдали незаконні дії, перевищила 2 мільйони гривень.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому. Покарання директору лісгоспу тепер обиратимуть в суді.

Читайте також: Рятувальники ліквідували пожежу в центрі Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую