ye-logo.v1.2

У Хмельницькому ТЦК прокоментували летальний випадок із військовозобов'язаним

Кримінал 3352 1
Усі обставини смерті Андрія Панасюка має встановити слідство
Усі обставини смерті Андрія Панасюка має встановити слідство. Фото: колаж автора

Справу, яка набуває розголосу, мають розслідувати правоохоронці.

Сьогодні, 2 квітня, служба зв'язків з громадськістю Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки оприлюднила свою версію подій того, що сталося з хмельничанином, який днями помер у лікарні. Рідні військовозобов'язаного звинуватили в смерті працівників ТЦК. Отож, що відбулося?

Першого квітня у фейсбуці з'явився допис Наталії Антонюк. Цитуємо його, зберігши орфографію та стилістику: «27 березня 2024 року в магазині на вул. Тернопільській у м. Хмельницькому нашого сина Панасюка Андрія захопило тцк. У приміщенні на вул. Проскурівській, 35 над ним познущались, погрожували. В Андрія піднявся тиск, його не випускали з приміщення та на прохання надати допомогу, відповіли, що під Авдіївкою допоможуть. Лікарі Хмельницької міської лікарні боролись самовіддано за його життя 2 доби, терміново у ніч з 27 на 28 березня зробили нейрохірургічну операцію. Велика їм подяка. Але, ураження головного мозку виявились несумісними з життям. Учора ми Андрія поховали. Дві останні прижиттєві світлини Андрія: до відвідування тцк і після. Хай душа невинно загиблого упокоїться разом з праведниками. Вічна пам'ять. Нехай його кати пам'ятають ці фото. Офіційна скарга в МО подана».

Допис Наталії Антонюк від 1 квітня 2024 року

Допис Наталії Антонюк від 1 квітня 2024 року.

Того ж дня, з'явився і допис дружини пана Андрія – Алли Олійник. Цитуємо також зі збереженням орфографії та стилістики: «Тцк!!тварі ,уроди ,,чоловіка замордували; біля магазину Взяли ,у нього піднявся тиск 220/ 189 тварь тераревт в военкоматі сказала ,що в Овдіївці вилікують. Це було в середу ! Зранку Тиск критичний був. Мій чоловік благав про медичну допомогу,вони його тільки принижували Мало того мордували! Мій зараз чоловік похований,зробили термінову операцію,нічого не допомогло, інсульт!».

Допис Алли Олійник від 1 квітня 2024 року

Допис Алли Олійник від 1 квітня 2024 року.

І вже сьогодні, другого квітня, з'явилося повідомлення у фейсбуці на сторінці служби зв'язків з громадськістю Хмельницького ОТЦК та СП. «До уваги громадськості та представників ЗМІ! Щодо летального випадку, який трапився під час проходження військовозобов'язаним дообстеження в медичному закладі. Під час здійснення заходів оповіщення громадянину була вручена повістка для уточнення військово-облікових даних та проходження ВЛК. При уточненні облікових даних з'ясувалося, що законних підстав на отримання відстрочки (які передбачені статтею 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію») зазначений громадянин не має. Окрім цього, він перебував у розшуку, уникав служби в Збройних Силах України. Однак під час проходження ВЛК в громадянина було виявлено захворювання. Ураховуючи це, його направлено на дообстеження до медичного закладу. Погіршення стану здоров'я військовозобов'язаного та настання летального випадку відбулось вже в медичному закладі під час дообстеження. Відтак інформація, яка розповсюджується в соцмережах про ігнорування скарг громадянина на стан здоров'я - не відповідає дійсності. Як і про фізичний вплив чи погрози зі сторони військовослужбовців територіального центру комплектування».

Заява Хмельницького ОТЦК та СП

Заява Хмельницького ОТЦК та СП від 2 квітня 2024 року.

Як розповіли сайту «Є ye.ua» в обласному управлінні Нацполіції, рідні померлого написали заяву в поліцію, яку тепер правоохоронці передадуть у Державне бюро розслідувань. Саме ДБР має встановити усі обставини події, які призвели до смерті хмельничанина Андрія Панасюка.

Читайте також - Силоміць забрали чоловіка в автівку: у Хмельницькому ТЦК та СП прокоментували ситуацію

На Хмельничичні жінки побили автомобіль представників ТЦК: ті звернулися до поліції

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую