ye-logo.v1.2

Жінку, яка незаконно отримувала допомогу одиноким матерям, засудили за шахрайство

Кримінал 943
Жінка отримала умовне покарання
Жінка отримала умовне покарання. Фото: ілюстративне pixabay.com

Суд визначив покарання у вигляді одного року позбавленя волі умовно.

Суд визнав винним у шахрайстві мешканку Хмельниччини, яка незаконно отримувала допомогу одиноким матерям. Жінка отримала вирок - один рік позбавлення волі умовно. Про це стало відомо з вироку Ізяславського районного суду.

Суд встановив, що жінка ще з 2016 року перебувала у цивільному шлюбі з чоловіком, від якого має двох спільних дітей. У 2021 році вона подала документи до Управління соціального захисту населення Шепетівської РДА щодо надання їй допомоги на дітей одиноким матерям. При цьому жінка приховала факт спільного проживання з чоловіком.

На початку 2023 року вона повторно подала документи до Управління для отримання допомоги, не вказавши чоловіка, з яким проживала разом. Таким чином, обвинувачена незаконно отримала допомоги на загальну суму понад 47 тисяч гривень.  

Жінка свою провину повністю визнала. Тож суд виніс вирок у вигляді одного року позбавлення волі, але відтермінував покарання з іспитовим строком один рік.

Крім того, жінка має повністю компенсувати завдану шкоду та повернути отримані кошти у сумі 47 тисяч 947 гривень.

Нагадаємо, нещодавно на Кам'янеччині слідчі оголосили підозру жінці, яка незаконно отримувала соціальні виплати, а гроші ставила на депозит.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую