ye-logo.v1.2

Нашахраювали на 4 мільйони: на Хмельниччині викрили два злочинних угрупування

Кримінал 1044
Двоє братів також підозрюється в інших злочинах
Двоє братів також підозрюється в інших злочинах. Фото: Хмельницька обласна прокуратура

Наразі підозрювані перебувають під вартою. Двоє – без можливості внести заставу.

На Хмельниччині повідомили про підозру у шахрайстві 9 чоловікам, що були в складі двох злочинних угрупувань. Загалом шахрайським способом вони виманили у людей 4 мільйони гривень. Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Згідно з матеріалами слідства, двоє братів розробили схему з продажу запчастей до автомобілів та сільськогосподарської техніки з-за кордону на популярному сайті безкоштовних оголошень. До своєї діяльності залучили жителів Хмельницької, Івано-Франківської областей та м. Київ.

Учасники одного злочинного угрупування створили фіктивні фірми та, щоб у потерпілих не виникало підозр, укладали з ними договори. Спілкуючись із потенційними покупцями, фігуранти просили передоплату за товар та відправляли реквізити банківських рахунків підконтрольних їм підприємств для сплати завдатку. Люди надсилали передоплату, однак бажаної покупки не отримували.

Інше угрупування діяло за простішою схемою. Розміщуючи оголошення про продаж запасних частин до автомобілів, вони виманювали в потерпілих кошти та зникали. Слідчі вилучили у шахраїв автомобілі, мобільних телефони, грошові кошти, банківські картки, сім-картки різних мобільних операторів, печатки фіктивних підприємств, блокноти та документи.

Загалом на 4 мільйони вони «уклали» із покупцями 30 усних і письмових «угод». 

Двоє братів також підозрюється в інших злочинах. Зокрема, одному з них повідомлено про підозру у розбої та хуліганстві, іншому - у викраденні людини та у вчиненні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів і психотропних речовин. Їх взяли під варту без можливості внести заставу. Інші чоловіки – також під вартою, однак мають можливість внести заставу.

Читайте також: Допомогав виїхати за кордон: хмельницькі правоохоронці оголосили підозру адвокату

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую