ye-logo.v1.2

Хмельницький міськрайонний суд спрямував 60 тисяч застави правопорушника на ЗСУ

Кримінал 533
Заставу, внесену за правопаорушника, спрямували на допомогу українським військовим
Заставу, внесену за правопаорушника, спрямували на допомогу українським військовим. Фото: колаж автора

Це передбачала угода про примирення між кривдником і потерпілим-поліцейським.

У Хмельницькому чоловік травмував поліцейського. Його взяли під варту з можливістю внесення застави у розмірі 60 тисяч 560 гривень. Згодом за правопорушника внесли ці кошти, а Хмельницький міськрайонний суд спрямував їх на потреби Збройних Сил України, розповіли у пресцентрі відомства.

Згідно з матеріалами справи, конфлікт стався між інспектором патрульної поліції та п'яним чоловіком на одній із вулиць міста. Під час документування адміністративного правопорушення, той агресивно поводився, а під час затримання - вдарив лобом правоохоронцю в обличчя. Внаслідок цього інспектор отримав травму губи.

Правопорушником виявився підприємець, зареєстрований в Нікополі Дніпропетровської області, що нині проживає в Хмельницькому. Йому обрали запобіжний захід із можливістю внести заставу у розмірі 60 тисяч 560 гривень. Згодом ці кошти сплатив його знайомий.

22 травня потерпілий та обвинувачений уклали між собою угоду про примирення. Головною її умовою був перерахунок коштів застави на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України через Національний банк України. Цю угоду суд затвердив.

Разом із тим, суд визнав винним чоловіка у скоєнні правопорушення, передбаченим частиною 2 статті 345 Кримінального Кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) і призначив йому покарання, із застосуванням статті 69 Кримінального Кодексу України(Призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом) у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів, що становить 17000 гривень. Запобіжний захід відповідно скасовано.

Читайте також: У Хмельницькому правоохоронці викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних речовин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую