ye-logo.v1.2

Посадовців з Держпродспоживслужби з Хмельниччини викрили на видачі підроблених сертифікатів експортерам зерна

Кримінал 6290
За даними слідства, фігуранти розробили злочинну схему видачі підроблених фітосанітарних сертифікатів експортерам зерна
За даними слідства, фігуранти розробили злочинну схему видачі підроблених фітосанітарних сертифікатів експортерам зерна. Фото: поліції Хмельницької області

До схеми також був залучений митний брокер.

На Хмельниччині правоохоронці викрили посадовців Держпродспоживслужби, які видавали підробні сертифікати експортерам зерна. Про це повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції області.

За словами правоохоронців, без проведення експертиз вони вносили дані про відповідність продукції до спеціальної інформаційної системи. До схеми також був залучений митний брокер, який надавав посадовцям інформацію про транспортні засоби та вантажі.

«Викрили на службовому підроблені керівника та головного спеціаліста одного з відділів Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, а також їхнього спільника — митного брокера. За даними слідства, фігуранти розробили злочинну схему видачі підроблених фітосанітарних сертифікатів експортерам зерна. Без проведення експертиз вони вносили дані про відповідність продукції до спеціальної інформаційної системи, доступ до якої є у співробітників Держпродспоживслужби», - розповідають деталі справи.

Додають, що митний брокер надавав посадовцям необхідну для виготовлення сертифікатів інформацію про транспортні засоби та вантажі.

Наразі слідчі вже оголосили фігурантам підозри за частою 3 статті 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах) та частиною 1 статті 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Також вирішується питання про обрання підозрюваним на період розслідування запобіжних заходів.

Читайте також: «Фабрику» фальсифікованої горілки виявили в Хмельницькому районі правоохоронці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую