ye-logo.v1.2

Священику потрібна допомога на операцію з видалення пухлини у головному мозку

Допомога 4689

37-річний отець Павло Дідора проходить зараз у німецькій клініці обстеження. І через 3 тижні йому планують зробити операцію з видалення пухлини у голові.

Вартість операції складає 30 тисяч євро, тобто близько 490 тисяч гривень. Про це повідомляє журнал «CREDO».
"Отець Павло Дідора – знаний священик на теренах Кам‘янець-Подільської дієцезії. Народився у 1977 році у місті Городок на Хмельниччині як старший син в родині Петра та Нелі Дідор. Після закінчення школи отець Павло розпочав навчання у Хмельницькому Технологічному Університеті «Поділля», в 1998 році вступив до Вищої Духовної Семінарії у Городку. У 2005 році отримав священицьке рукоположення. Спочатку служив вікарієм у парафії св. Анни у місті Бар, кількома роками пізніше став настоятелем парафії «Пресвятого Серця Ісуса» у селі Маниківці поблизу Хмельницького", – розповідає отець Олександр Лаврентьєв.
Вперше хвороба дала про себе знати ще у 2008 році. Отець Павло відчув, що не може грати на гітарі. Через кілька місяців прозвучав важкий діагноз – пухлина головного мозку. Потрібна термінова складна операція. Першу операцію зробили німецькі лікарі у квітні 2009 року. Кошти на неї збирали і парафіяни в українських парафіях, і добродії у Німеччині. На жаль, незабаром виявилось, що потрібна друга операція, яку було проведено у жовтні того ж, 2009 року.
Після проведеного у Німеччині лікування отець Павло повертався до здоров‘я. Протягом наступних двох років був викладачем у Городоцькій Вищій Духовній Семінарії, а восени 2012 року розпочав викладання у студії канонічного права у Венеції. Здавалося, хвороба відступила назавжди. Однак під час чергової планової перевірки виявилось, що пухлина відновлюється. Навчання довелося перервати. Після обстеження, яке німецькі лікарі провели на початку червня цього року, стало відомо, що необхідна чергова, вже третя, операція. Її вартість початково оцінюється в 30 тисяч євро. Операцію потрібно провести негайно.
Рахунки для пожертв:
Гроші просять перераховувати на картковий рахунок директора Карітас-Спес Кам’янець-Подільської дієцезії о. Павла Гончарука. Поповнення рахунку можна зробити у будь-якому відділені банку «Райфайзен Банк Аваль».
Номер картки поповнення: 4149 5000 0988 9430 - на ім’я Гончарука Павла.

За кордоном:
DE 56 2699 1066 0858 0800 50
Konto 858 080 050
BLZ 2699 1066
Verwendungszweck:Pavlo.

«Дорогі друзі! Я сам ніколи не читав уважно таких послань. Тому прохання не зобов’язує нікого. Мені пропонують третю операцію. Кошти дуже великі. Допоможіть, будь ласка, хто скільки зможе. Нехай Господь збереже Вас від подібних прохань… З вдячністю і молитвою, отець Павло Дідора (для багатьох Паша)», — написав отець Павло на своїй сторінці у Фейсбуці.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую