ye-logo.v1.2

Хмельницькій автомобільні санітарній роті терміново потрібна допомога запчастинами

Допомога 5211
Фото: mil.gov.ua

Військових санітарів невдовзі відправлять у зону проведення антитерористичної операції на несправних автомобілях.

На базі Хмельницького військового шпиталю завершилося формування Автомобільної санітарної роти. Штат набрали, автомобільна техніка також є. От тільки стан машин бажає бути кращим.

“Уже виїжджали на пробний пробіг. З 35 автомобілів, чотири не зуміли своїм ходом дістатися назад — довелося буксирувати, - розповідає командир Автомобільної санітарної роти Ринат Гадильшин. - Машини зі всієї області і люди, перед тим як надати їх, знімали з автомобілів запчастини. Часу мало, невдовзі маємо вирушити на Схід, але є значна необхідність у запчастинах. Автомобілі повинні бути повністю справними, щоб мати великий моторесурс їзди на полях бою та бездоріжжя. Адже, якщо хтось заглохне в АТО, то до перевезених поранених додадуться ще двоє: водій та санітар.”

Загалом рота отримала майже півсотні санітарних автомобілів та десять одиниць спеціальної техніки. Кожна машина комплектується водієм та одним санітаром, які евакуйовуватимуть поранених з поля бою.

“Розуміємо, що нашим військовим, які безпосередньо вступають у бій, потрібні засоби особистого захисту, медикаменти та сучасні засоби ведення бою, проте й санітарна рота покликана рятувати людські життя. У нас є попередні домовленості із автосервісами, котрі готові безкоштовно провести ремонт, задіюємо наших механіків, єдина проблема — запчастини”, - додає Ринат Гадильшин.

Публікуємо перелік необхідних запчастин для Автомобільної санітарної роти. Зв'язатися із командиром роти можна за телефоном: (067)-944-93-18 (Гадильшин Ринат Маратович).
Список №1

Список №2

Також Автомобільній санітарній роті необхідні: кевларові каски, бронежилети, ліхтарики та радіостанції.

Вашої допомоги потребують також: автомобільна санітарна рота, хмельницькі військові авіатори, військова частина А3808, спецпризначенці, ракетники з Хмельницького, інженерно-аеродромний батальйонбійці національної гвардії, артилеристи, земляки з інших військових частин та кам'янецькі сапери.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую