ye-logo.v1.2

Шепетівському зенітно-ракетному полку закупили радіостанції та електрогенератор

Допомога 3611

На черзі партія бронежилетів четвертого класу захисту.

Нарешті кошти, виділені Хмельницькою обласною радою ще у червні, дійшли до солдатів, проте не на допомогу 7 батальйону територіальної оборони, а зенітно-ракетному полку, що базується у Шепетівці.
Аби уникнути різноманітних тендерів та комісій, влада прийняла рішення направити 1,7 мільйона гривень через Департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації безпосередньо на банківські рахунки солдатів. Таким чином, кожен боєць полку на власну картку отримав близько восьми тисяч гривень. З цієї суми 5600 гривень пішло на закупівлю бронежилета, 400 гривень з кожної картки – на придбання спальниких речей, ліхтарів, дизельгенератора та радіостанцій. Окрім того, у військових залишиться по одній тисячі гривень на власні потреби, а 950 гривень «з’їсть» державний податок.
«Перша партія – це перелік необхідного, який надав нам командир військової частини і наразі ми усе передаємо. У наступній партії допомоги підуть уже бронежилети, частину з яких ми отримаємо у цю суботу, - розповідає громадський активіст Олесь Вітряний. – Загалом на потреби військових надійшло один мільйон 704 тисячі гривень. 213 бронежилетів уже проплачені, залишається лише отримати замовлення. Виготовляє їх київське підприємство «Темп», з яким співпрацює Міноборони.»
Допомогу надали шепетівському зенітно-ракетному полку через те, що ця військова частина нещодавно мобілізувала військовозобов’язаних, проте із забезпеченням бійців виникли проблеми.
«Те, що просили, отримали. Допомогу ми доставимо нашим бійцям у зону проведення антитерористичної операції протягом двох днів. Ці речі - вкрай необхідниі, адже не у всіх солдатів на передовій вони є. Також ми отримали нові куртки для мобілізованих», - говорить представник шепетівського зенітно-ракетного полку.

Допомога, яку сьогодні отримав зенітно-ракетний полк:
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую