ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2020

Волонтери «Щедрику-Ведрику» вкотре дарували дітям радість

Допомога 2135
Фото: надано організаторами

Всеукраїнський благодійний дитячий фонд влаштував свято для вихованців Соколівської школи-інтернату.

Все ближче Новорічні свята, дивовижний аромат мандаринів та ялинки, бенгальських вогників і свіжого морозного повітря. Саме на пошуки цієї святкової феєрії вирушив Всеукраїнський благодійний дитячий фонд «Щедрику-Ведрику». Волонтери фонду під керівництвом директора Валентини Блюхер відправились у Соколівськую школу-інтернат. Окрім дарунків діткам, як завжди, були підготовлені особливі призи для всіх.
«Діти скрізь однакові, - каже Валентина Василівна. - Але діти-сироти, все ж таки, серйозніші за інших. Саме в інтернатах хлопчики для привітання протягують долоньку. Навіть у 7 років — це вже серйозні чоловіки, які старанно прагнуть розмовляти дорослими голосами й поводитися незалежно. Від цього вони ще миліші й ближчі. Ну, а дівчатка — це завжди дівчатка. Веселі гарнюні, завжди радісні й добрі. Саме дзвінкі голоси дівчаток і почали святковий концерт. За годину на сцені було все — і сміх, і тихий смуток, і пісні, і вірші, і Святий Миколай і янголи.
Величезна подяка всьому педколективу інтернату, особисто педагогу-організатору Валентині Мазур та директору інтернату Олені Лесько за чудову організацію, чуйне серце та турботу про діток, а також партнерам нашого фонду — ПП Вадиму Ортинському, ПП «Ексклюзив-Плюс» на чолі з директором Сергієм Кізенко, директору мережі магазинів «Орбіта» Олександру Кошельнику.
Окрім подарунків Соколівській школі-інтернату ще дуже потрібний дитячий ігровий майданчик. Тому Всеукраїнський благодійний дитячий фонд «Щедрику-Ведрику» звертається з проханням допомогти здійснити мрію дітей».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую