ye-logo.v1.2

У зоні АТО зник безвісти "кіборг" із Кам’янця-Подільського Валерій Лізвінський

Допомога 6056
Фото: vk.com

Востаннє на зв’язок боєць виходив 16 січня, коли перебував на території донецького аеропорту.

У зоні проведення антитерористичної операції зник 49-річний кам’янчанин Лізвінський Валерій Іванович. Як розповідає дружина Майя, Валерій займає посаду помічника командира аеромобільно-десантного батальйону з оперативного забезпечення, 80-а аеромобільна бригада. 5 вересня 2014 року призваний Кам’янець-Подільським військомматом.
“З 28 листопада Валерій перебував у місті Костянтинівка Донецької області. На ротацію в аеропорт Донецька відбув 6 січня. Останній раз виходив на зв’язок 16 січня, близько 15-16-ї години. Розповів, що проти них використовують так звану “хімічну зброю”. Він сказав: “Нас чимось травлять”. А вже після 19 січня жодної звістки про нього не маємо. За нашими даними, у списках поранених, вбитих і полонених не значиться”, – каже Майя Лізвінська.
За її словами, мобільний телефон Валерія спочатку не відповідав. Та 31 січня до жінки зателефонували невідомі з Донецька, сказали приїжджати за тілом.
“Ввечері з номера Валерія зателефонували. Якийсь чоловік сказав мені їхати у морг в Донецьк забирати тіло Валерія, якого нібито привалило якимись уламками. Той, хто дзвонив, не сказав нічого конкретного, не хотів повідомити, в який саме морг їхати, і не зміг підтвердити свої слова про смерть мого чоловіка. Потім сказав не дзвонити на цей номер і кинув слухавку”, - розповідає жінка.
У смерть чоловіка Майя Лізвінська не вірить, у Донецьк їхати не ризикує. Наразі пише заяву про його зникнення і просить допомоги в усіх, кому хоч щось відомо про місце знаходження Валерія.
У Валерія Лізвінського є особливі прикмети: дуже велика ямка на бороді, на голові жировик і кілька помітних шрамів від видалення жировиків. Рідні звертаються по допомогу і просять повідомляти будь-яку інформацію про нього на моб. тел. 0937436365, 0974724822 (дружина Майя)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую