ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі атомники зібрали понад 320 тисяч гривень для військових у зоні АТО

Допомога 3698
Серед основних проблем захисників - якісні зимові берці, військова форма, термобілизна
Серед основних проблем захисників - якісні зимові берці, військова форма, термобілизна. Фото: з архіву

Хоч у Міноборони запевняють, що бійці забезпечені всім необхідним, їм потрібна форма, термобілизна, спорядження.

Хмельницькі атомники продовжують надавати допомогу українським військовим, які відстоюють цілісність держави на Сході країни. Хмельницька АЕС співпрацює з громадською організацією «Нетішинська самооборона», уже передали понад сім тисяч гривень на закупівлю зимової форми.

“За 2015 рік колективом Хмельницької АЕС було зібрано більше 320 тисяч гривень фінансової допомоги для нетішинських військових. Третину цієї суми зібрали працівники турбінного цеху, які щомісяця протягом року виділяли частину коштів із заробітної плати на нагальні потреби українських захисників”, - повідомляє інформаційний центр електростанції.

За словами представників «Нетішинської самооборони», серед основних проблем захисників - якісні зимові берці, військова форма, термобілизна та ряд необхідного військово-тактичного спорядження. Самооборона забезпечує 130 нетішинців у 21 підрозділі ЗСУ та МВС. Зібрана допомога та кошти витрачаються адресно для нетішинських захисників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую