ye-logo.v1.2

На благодійному концерті у Хмельницькому збирали гроші на лікування онкохворого 15-річного ліцеїста

Допомога 5507
Артем Харченко підтримує свого земляка із Старокостянтинова
Артем Харченко підтримує свого земляка із Старокостянтинова. Фото: автора

Збір коштів на протезування і хіміотерапію організувала ГО Мистецька сотня "Гайдамаки".

Учора, 26 квітня, у Хмельницькому в залі ХОДТРК «Поділля Центр» відбувся благодійний концерт на підтримку 15-річного Сергія Швеця з міста Старокостянтинів. У хлопця важка хвороба – остеосаркома гомілкової кістки четвертої стадії з метастазами. Сергій разом із батьками зараз у Києві, оскільки проходить лікування в Київському міському клінічному онкологічному центрі, тому на концерт не прийшов.

Організувала збір коштів на лікування ліцеїста ГО Мистецька сотня "Гайдамаки". До них долучились хмельницькі артисти, які й виступили на концерті: Артем Харченко, хмельницькі рок-гурти "Мотор'ролла", "Stanza", команда КВН "Отдыхаем вместе", акторська школа «Пармезан», ведучий Антон Довлатов.

«Концерт уже став щорічним. Минулого року ми організували на підтримку Артема Харченка, - розповідає волонтер і учасниця Мистецької сотні Марина Українець. - Рік минув, лікування вдале, Артема врятувати. Звичайно, потрібна ще реабілітація».

Маленькі театрали показали кілька сцен присвячених Скрябіну

За словами Марини, саме Артем попросив влаштувати такий концерт для його земляка із Старокостянтинова. Сергію 15 років і у нього таке ж захворювання, як у юного волонтера.

Артем Харченко теж виконав кілька пісень

«Лікування дуже дороге. Один блок хіміотерапії коштує близько 35-45 тисяч гривень. До операції таких блоків треба 6-7. У Києві ставитимуть протез, який коштує тисячі доларів», - додає Марина Українець.

Зал був не до кінця заповнений, але кажуть, квитки продали всі

Кошти зібрали не тільки від реалізації квитків на концерт. В холі в ХОДТРК «Поділля Центр» стояли скриньки для благодійності, а під час самого концерт провели аукціон з лотами від Благодійного фонду ім. Кузьми Скрябіна, дизайнера Володимира Сідлецького, ветерана АТО Руслана Барладяну та інших.

Кошти зібранні на концерті підуть на лікування хлопця

«Ми з Сергієм деякий час жили в одному дворі. Нещодавно познайомились ближче, - зізнається юний волонтер Артем Харченко. – Сергію саме вступив до військового ліцею у Камянці-Подільському і перед самою присягою сталася біда – він впав з турніка. Тоді й з’явилась хвороба. На жаль, на концерт він не зміг приїхати бо лікується у Києві. Але я сподіваюсь, все пройде на найвищому рівні і вдасться зібрати потрібну суму».

На концерті виступили відомі хмельницькі гурти

Артем розповідає, що незважаючи різницю у віці подружився з майбутнім військовим. Каже, мають багато спільних тем і часто переписуються у соцмережах. Волонтер підбадьорює і підтримує хлопця. На благодійному концерті Артем Харченко також заспівав. Виконав він кілька відомих пісень разом із гуртами, а також презентував свою нову композицію. 

Сергію потрібна допомога. Фото: надали організатори

Нагадаємо, що Сергію Швецю можна, зробивши пожертву на картковий рахунок Приватбанку мами Сергія - 5168757304745484 (Наталія Іванівна Швець, тел. 0680389739).
 


ГО Мистецька сотня "Гайдамаки" заспівала на... YeUa


Артем Харченко заспівав нову пісню на... YeUa


Театральний колектив "Пармезан" виступив на... YeUa

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую