ye-logo.v1.2

На реабілітацію хлопчика, який постраждав від вогню, потрібно 22 тисячі гривень

Допомога 3983
Хлопчик постраждав через необережне поводження з вогнем
Хлопчик постраждав через необережне поводження з вогнем. Фото: надане благодійни фондом «Планета любові»

Щоб зібрати кошти, у Хмельницькому влаштовують благодійний концерт.

У жовтні 2016 року в опікове відділення хмельницької обласної лікарні надійшов 10-річний Денис Варга з села Супрунківці Кам’янець-Подільського району. Через необережне поводження з вогнем у хлопчика обгоріло 50% тіла.

«Варга Денис Романович перебував у нас на лікуванні більше як півроку – з 20 жовтня 2016 до 13 квітня 2017 року. Коли він поступив, 50% його тіла було у важких опіках. За цей час ми зробили йому 23 операції, і тепер Денису потрібна реабілітація» – розповів Олександр Гринчук, завідувач опіковоно відділення хмельницької обласної лікарні.

Реабілітацію хлопчик буде проходити в опіковому відділенні санаторію «Авангард» (м. Немирів Віницької області) і поїде туди на початку червня, адже як пояснив лікар Олександр Гринчук, спершу потрібно, щоб загоїлися усі залишкові рани.

Реабілітація в санаторії буде коштувати 22 тисячі гривень, і оскільки Денис з багатодітної сімї, в його рідних немає таких грошей. Сергій Ярмоленко, голова благодійного фонду «Планета любові» навіть розповів, що на період, поки не розпочалася реабілітація, хлопчика прийняла сім’я волонтерів з Кам’янця-Подільського.

Наразі ж благодійному фонду вдалося зібрати близько 5 тисяч гривень, але щоб оплатити повний курс реабілітації, цього недостатньо. Тому до збору коштів просять долучитися усіх небайдужих.

Номер рахунку благодійного фонду «Планета любові» (у призначенні платежу потрібно вказати, що ці кошти – на реабілітацію Варги Дениса):

  • «ПриватБанк»
  • Р/р: 26000052418564
  • МФО:315405
  • ОКПО:39194796

Також у п’ятницю, 19 травня, у хмельницькому міському будинку культури відбудеться благодійний концерт ансамблю «Веселка». І усі зібрані на ньому кошти, віддадуть на реабілітацію 10-річного Дениса Варги.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую