ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Допомоги потребує мама двох діток із Ярмолинець. В жінки рак

Наталя ГАРМАТЮК Допомога 12745 1
Оксана Бурдельна має двох дітей
Оксана Бурдельна має двох дітей. Фото: надане рідними

Хворій поставили страшний діагноз — меланома (рак шкіри).

На Хмельниччині допомоги потребує 39-річна мати двох дітей Оксана Бурдельна. Жінці поставили страшний діагноз — меланома (рак шкіри). Наразі вона проходить лікування в онковідділені Хмельницької обласної лікарні. Як розповідає мама хворої, пані Галина, ще у 2012 році в її доньки видалили родимку, та, через п'ять років, хвороба повернулась.

“Минуло п'ять років і родимка вилізла під рукою. У березні цього року Оксану прооперували, проте виявилось, що метастази пішли в легені. Вона вже перенесла дві операції, 4 хімії, які ніяк не допомогли", - розповідає пані Галина.

За її словами, лікарі радять препарат "ОПДИВО". Небайдужі люди, після свого такого ж лікування, безкоштовно віддали його залишки. Їх вистачило на один курс лікування. Лікарі рекомендують хоча б ще 3 курси лікування. Вартість одного - 7000 доларів.

“Часу в нас дуже мало. Ці препарати дають з перервою у 12 днів. У нас лічені дні. Я вже ходила у всі двері стукала, просила, хто скільки може. Сума дуже велика. Ми більше не маємо. Спочатку нікого не просили, поки мали трошки своїх грошей... що могли те продавали. Зараз вже немає нічого”, - зізнається мама.

Усіх небайдужих просять допомогти. Номер карти Приват Банк - 5168 7573 2208 1029 Бурдельна Оксана Володимирівна.
Контактний телефон: +38(096)467-96-74 Заяць Галина (мама).
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую