ye-logo.v1.2

Допомоги потребує важкохворий колишній військовий із Хмельницького

Допомога 3761
Олександр Воропаєв хворіє близько 20 років
Олександр Воропаєв хворіє близько 20 років. Фото: із сторінки у Фейсбуці Наталії Паляниці

Олександр Воропаєв переніс 20 операцій.

У Хмельницькому допомоги потребує важкохворий Олександр Воропаєв. Чоловік переніс кілька десятків оперцій та хвороба не відступає.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці хмельницька телеведуча Наталія Паляниця, спочатку у пана Олександра діагностували ревматоїдний артрит, поліартрит. П'ять років тому виявили злоякісну пухлину у правій нирці, пізніше - множинні метастази легенів, хребта, наднирників, печінки.

"Потрібна допомога моєму однокласнику Олександру Воропаєву, 1964 року народження, колишньому військовому артилеристу. Саша хворіє близько 20 років. Спочатку – діагноз ревматоїдний артрит, поліартрит, який щороку прогресував. Олександр мужньо переніс 20 операцій. Замінили два колінних суглоби. Один прижився, інший ні. Внаслідок чого ліва нога не дієздатна. Дали інвалідність 1 групи. Чоловік обмежений в рухах, але якось з болем пересувався. Аж раптом, 5 років тому, прозвучав ще один страшний діагноз: злоякісна пухлина у правій нирці. Нирку видалили. Провели лікування . Хвороба затаїлась, але не відступила. Та ще й єдина ліва нирка хвора на пієлонефрит. Пізніше з’явились множинні метастази легенів, хребта, наднирників, печінки" - пише Наталія Паляниця.

Зараз Олександр потребує дорого лікування (тільки на медикаменти потрібно 30 тисяч гривень на місяць).Пані Наталя зазначає, що у родини таких статків не має. Олександр лежачий хворий, його доглядає немічна матуся-пенсіонерка, яка пересувається на милицях, з квартири не виходить. За ними обома доглядає донька, яка місяць тому народила Олександру онуку.

Допоможіть врятувати життя Олександра Воропаєва.

Телефон доньки Ірини: 0673811042
Рахунок в ПриватБанку 4149497100268889 Сквірська Ірина Олександрівна.

Коментарі:

Но Ва 10.07.2017 15:49

WebMoney? Це номер картки Приват?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую