ye-logo.v1.2

Маленькій хмельничанці Златі потрібна операція на серці

Допомога 7659
Златі уже за кілька місяців потрібна операція
Златі уже за кілька місяців потрібна операція. Фото: надали батьки

Дівчинці всього 1 рік та 7 місяців.

Хмельничанка Злата Качаровська народилась із вадами серця. Зараз дівчинці 1 рік та 7 місяців і вже за кілька місяців її чекає операція. Як розповідає мама Леся, коли Злата з'явилася на світ, батькам сказали, що у дівчинки біля серця було “віконечко” не закрите.

“Нам казали, що то “віконечко” до року має закритись, але так не сталося, бо в донечки воно великого розміру. За цей час отвір збільшився трошки і, лікарі кажуть, вже не заросте. Щоб те “віконце” закрити потрібно провести операцію”, - зазначає Леся Качаровська.

Мама додає, що Златі поставили діагноз - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Лікарі сказали, що у 2 роки дитині треба провести операція. У національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова прооперують безкоштовно, проте хірурги мають вставити оклюдер, який і закриє те “віконечко” біля серця. Саме на оклюдер потрібна чимала сума коштів — 140 тисяч гривень.

Зараз дівчинка нормально розвивається, немає ніяких відхилень. Пані Лесі каже, саме тому, операцію дозволили провести коли дитині буде два роки.

Хмельничан та мешканців області просять допомогти зібрати кошти на лікування Злати. Номер картки Приватбанку: 4149499105279002 Качаровська Леся Петрівна. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую