ye-logo.v1.2

На лікування хмельницької студентки Ангеліни Костюк терміново потрібно більше 17 тисяч євро

Допомога 12841
Дівчині – 17 років, та на свій вік вона не виглядає
Дівчині – 17 років, та на свій вік вона не виглядає. Фото: facebook.com

У дівчинки – важка хвороба дихальної і травної систем.

Жителів області просять допомогти зібрати кошти на лікування 17-річної Ангеліни Костюк, яка з народження хворіє на важку форму муковісцидозу й потребує діагностики і дороговартісного лікування у німецькій клініці.

Зараз Ангеліна – у дуже важкому стані. Мама дівчини розповіла, що їх тільки виписали з обласної дитячої лікарні, і вони знову туди повертаються через загострення хвороби. Зі сльозами на очах, жінка каже, що відлік йде вже не на місяці, і її доньку хоч завтра готові прийняти у Німеччині. Сім’я навіть має усі небхідні документи. Єдине – потрібно якнайшвидше зібрати 17,5 тисяч євро. А таких грошей вони не мають…

Тому допомогти врятувати здоров’я і життя Ангеліни просять усіх небайдужих.

Картка «Приватбанку» мами: 4149 4991 0247 7492 (Костюк Альона Анатоліївна). Призначення платежу: Благодійні кошти для лікування Ангеліни Костюк.

Ангеліна Костюк – з багатодітної сім’ї: має двох старших братів і двох молодших сестричок. Сама дівчина родом з села Зозулинці Красилівського району і зараз навчається на першому курсі Інституту соціальних технологій Університету «Україна» у Хмельницькому. Ангеляна хоче здобути фах психолога, але провчилася там тільки два тижні: через загострення хвороби змушена була лягти у лікарню.

«Ангелінка – довгождана дитина. Народилася вона 30 листопада здоровою дівчинкою – 3,6 кг., без жодних відхилень, все було добре. А в чотири місяці вона захворіла, почала кашляти. Лікарі довго не могли встановити хворобу, пробували різні ліки – не допомагало. А вже коли потім викликали спеціалістів з Києва, то нам сказали, що це муковісцидоз. Якраз їй було коло 8 місяців... Так як в Ангеліни важка форма хвороби, легенево-кишкова, у неї немає ферментів, щоб допомогти перетравлювати їжу, і за рахунок цього у неї густа мокрота, яку важко відкашлювати. Забиваються бронхи, забиваються легені, постійні задишки…», – розповіла мама дівчинки Альона Анатоліївна.

Довідка: муковісцидоз – це захворювання екзокринної залози, яке вражає легені, потові залози і травну систему, викликаючи хронічні респіраторні та травні проблеми. Основними його проявами є хронічний обструктивний процес в дихальних шляхах, що супроводжується рекурентною бактеріальною інфекцією, порушення травної системи з недостатністю екзокринної функції підшлункової залози і підвищений вміст електролітів в потовій рідині.

Також Альона Костюк зазначила, що її донька – одна з 18-ти дітей у області, які мають таку хворобу.

Що цікаво, Ангеліна – юна поетеса. Вірші про те, що відчуває, складала змалечку, а коли їй виповнилося 9 років, мама почала їх записувати. Каже, що дехто навіть не вірив, що це вірші Ангеліни. За свій талант дівчинка навіть отримала гран-прі у номінації «Найтворчий» на всеукраїнському конкурсі «Диво-дитина». Також у неї вийшли в друк дві віршовані збірки: «Я – україночка» (2011 р) і «Бажання жити» (2016 р). А ще дівчина придумує казки для молодших сестричок, читає свої вірші у дитячих будинках та інтернатах, і надсилає їх бійцям АТО. За це волонтери навіть нагородили Ангеліну медаллю «Лагідна сила».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую