ye-logo.v1.2

Трирічна Аміна Бабійчук потребує допомоги небайдужих подолян

Допомога 7093
Подружжя з Хмельниччини просить врятувати життя трирічної донечки
Подружжя з Хмельниччини просить врятувати життя трирічної донечки. Фото: facebook.com

У дитини діагностували дифузну гліому стовбура головного мозку.

Нашої допомоги потребує 3,5-річна дівчинка з Хмельниччини. У Аміни діагностували дифузну гліому стовбура головного мозку другої стадії, яку не беруться лікувати в Україні.

"У нас дуже мало часу, і на лікування слід їхати за кордон, оскільки наші "спеціалісти" розводять руками. Вартість лікування велика, тому наша сім’я буде рада будь-якій фінансовій допомозі”, - пише на своїй сторінці у Фейсбуці батько дівчинки, Олександр Бабійчук.

Мати дівчинки Ганна Бабійчук розповідає, неладне запідозрили, коли дитина втратила свідомість.

"В Аміни почали косити очі, її супроводжують головні болі та втрати свідомості, в донечки часто крутяться голова, її нудить, і вона погано спить”, - каже Ганна Бабійчук.

За словами матері, пухлина досягла розмірів 5 сантиметрів, і для дитячої головки це дуже великий розмір

“Ми були в наших клініках міста Києва, а саме в інституті імені Ромоданова. Звідти нас скерували в інститут Раку нашої столиці. В цій клініці нам поставили діагноз і дуже ввічливо виставили за двері зі словами: "ми поставили вам діагноз та назначили лікування, а ви можете лікуватися де вам до вподоби". Коли ми запитали куди нам йти далі та що робити, в клініці сказали, що у нас в Україні таку пухлину не вилікують”, - розповідає жінка.

За словами українських лікарів, опромінення та хімія лише призупинить ріст пухлини, що збереже пару років життя дівчинці.

"Але опромінення може подіяти 50/50, може призупинить ріст, а може дати поштовх ще до більш активного розвитку і навіть розвитку метастаз. Тому, для боротьби за життя нашої донечки, нашої маленької принцеси, ми вирішили шукати порятунку в закордонних клініках", - ділиться Ганна Бабійчук.

Але лікування закордоном потребує чималих коштів, яких у сім’ї немає. Тож рідні дівчинки сподіваються на допомогу подолян.

Реквізити для допомоги:

Картка «ПриватБанку» - 5168757347150197 (гривнева)Бабійчук Ганна Олександрівна
Картка «ПриватБанку» 5168757347150155 (доларова) Бабійчук Ганна Олександрівна

Телефон: 0977220230 Бабійчук Ганна (мама)

Сторінка матері у Фейсбуці.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую