ye-logo.v1.2

Термінова трансплантація кісткового мозку може врятувати життя 7-місячної Анюти

Допомога 5980
Єдине лікування для Ані - пересадка кісткового мозку
Єдине лікування для Ані - пересадка кісткового мозку. Фото: з Фейсбуку

На лікування потрібно 120 тисяч євро.

Подружжя хмельничан Валентина та Дмитро Лазебних з нетерпінням чекали народження другої дитини – донечки, адже сина уже мали.

Анюта народилася здоровою та активною дівчинкою. Росла веселою, цікавою та розумною дитиною. Але нещодавно все змінилося. Раптом у дівчинки піднялася висока температура. Її госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні, але стан її не погіршувався. Деякий час Аня перебувала в реанімації, проте батьки вирішили перевезти донечку до столичної клініки «Охмадит».

«Там були взяті усі необхідні аналізи і виставлений приголомшливий діагноз - Гемофагоцитарний лімфогістіоцитоз (D 76.1). Також в лабораторії клініки Флоренції (Італія) було проведено генетичний аналіз, за результатом якого встановлено, що Анюті терміново потрібна трансплантація кісткового мозку, яка допоможе їй одужати і бути здоровою. Рідного донора у дитини немає, тож потрібно їхати за кордон. Нас готова взята італійська клініка, яка наразі займається пошуком необхідного донора. Вартість життя нашої донечки - 120 тисяч євро. Просимо всіх небайдужих допомогти врятувати нашу донечку», - благає батько дівчинки Дмитро Лазебний.

Група допомоги для Анюти Лабезної у Фейстук тут.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 5168 7573 0841 0960
Лазебна Валентина Вікторівна
р/р 29244825509100
ЕДРПОУ 14360570
МФО 305299

  

Анюта народилася здоровою та активною дівчинкою. Але нещодавно усе змінилося...

Коментарі:

Данислав Донец 08.03.2018 12:23

Доля змусила батьків 7-місячної Лазебної Анни благати про допомогу у небайдужих людей. Більше читайте тут: https://tsn.ua/dopomoga/krihitniy-anyuti-potribna-negayna-dopomoga-1120020.html Шалом! Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести, тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього! Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і просити прощення для зменшення прірви за самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Закликаючи Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Їешуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я,востанову і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться диво! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5:4) Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж! І я не притендую що це все,а може щось і не так,але з Спасителем - Викупителем досконалий зв'язок і спитайте Його - як молитись,щоб через мене стала Твоя Переможна Радість і щоб Прославити Тебе Господь! Бо Твоя Викупна Кров Найкоштовниша за кожного! Бо Бог вже дав нам щоб ні хто більше не побачив вас з проханням про допомогу,а тільки з Божей Переможной Радістю!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую