ye-logo.v1.2

Підприємцю із Хмельницького потрібна пересадка серця

Допомога 42133
Чоловік переніс уже дві операції, але пересадка серця неминуча.
Чоловік переніс уже дві операції, але пересадка серця неминуча.

Чоловік каже, уже двічі його оперували, але вихід лише один – інше серце.

Сорокатрирічний Мамука Кучаідзе у Хмельницькому займається виготовленням сирів і не звик скаржитися, чи чекати на допомогу, але каже, є моменти коли час невблаганний. Діагноз «дилатаційна кардіоміопатія», про який дізнався два місяці тому, змусив діяти швидко і не чекати поки біде пізно. Мамука вже тривалий час мав проблеми із серцем, двічі – у 2008 та 2012 роках – його оперували, замінювали мітральний клапан. Але два місяці тому лікарі сказали – дилатаційна кардіоміопатія.

«Весь цей час я проходив обстеження, перевірки у кращих лікарів країни. Звикався з тим, що чув, перевіряв усе знову, думав, рахував… Але коли побачив остаточну картину – зрозумів, що самотужки, за короткий період, який в мене є, не впораюся, навіть якщо продам все, що маю», – зізнається чоловік.

Операцію, яка необхідна для Мамуки, роблять у Мінську і коштує вона 100 тисяч доларів. Окрім цієї суми, ще чимало треба буде на процес реабілітації.

Чоловік каже, плакатися не любить, планує після операції жити довго і сподівається, що «медицина не помилиться» при проведенні операції.

«Щоб довго «нюні» не розпускати – залишаю реквізити, якщо у когось буде бажання і можливість підтримати, буду вдячний. І ще одне прохання – при перерахуванні коштів вказуйте свої дані, бо я планую жити довго і ні перед ким не хочу залишитися у боргу – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Мамука Кучаідзе.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк, гривнева картка:
4731 2191 0364 7941
Кучаідзе Мамука Ельдарович

Валютна картка, Swift перевод:
Beneficiary: Kuchaydze Mamuka, 29001 , Ukraine, Khmelnytska area, c. Khmelnytskyi, st.
Prybuzka, build. 14, fi 129.

IBAN:
ИА403052990004731 21 71 045951 35 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую