ye-logo.v1.2

Мама 8-річного кам’янчанина благає допомогти синові подолати важку хворобу

Допомога 3526
8-річному кам
8-річному кам'янчанину терміново потрібні кошти на дороговартісну операцію. Фото: з Фейсбуку

Маленькому Денису Пастушку потрібна пересадка кісткового мозку.

Понад рік сім’я Пастушок з Кам’янця-Подільського бореться за здоров’я свого 8-річного сина Дениса.

«Все почалося з того, що в сина почали боліти суглоби. Лікарі казали, що в нього артрит і направляли нас на різні аналізи. Їх результати нас шокували – тромбоцити були на нулю і синові поставили діагноз - гостра тромбоцитопенічна пурпура. Окрім цього, Денису була проведена трапанобіобсія (вилучення кісткової тканини), яка показала, що синові необхідна пересадка кісткового мозку», - розповіла мати хлопчика Ірина Пастушок.

Також виявилося, що ніхто з рідних не підходить Денисові як донор. Потрібен нерідний донор кісткового мозку, тому наразі йде пошук клініки, яка б зголосилася прийняти хлопчика, та збір коштів на його лікування.

«На жаль в Україні такі операції не роблять. Ми відправили документи у різноманітні клініки і найближчим часом має від них надійти відповідь. Наразі син лежить в Чернівецькій обласній лікарні, у відділенні онкокардіогематології. Йому постійно вводять ліки для підтримки основних показників крові. Щодня на лікування сина ми витрачаємо близько п’яти тисяч гривень, а ще потрібно зібрати кошти на саму операцію. Відомо, що її вартість - від 125 тисяч доларів. Нам самим не зібрати такої суми. А відлік часу йде на дні. Тому прошу усіх небайдужих допомогти моєму синові та дати йому шанс на життя», - просить Ірина Пастушок.

Не залишаймося байдужими!


Рахунки Приватбанку:
5168757361715321 (грн),
5186757361715339 (євро),
5186757361681507 (дол).
Отримувач Пастушок Ірина (тел.: 0968304382).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую