ye-logo.v1.2

На благодійній акції в Красилові збиратимуть кошти на лікування важкохворої Аліни Сюткіної

Допомога 6940
Дівчина перебуває у важкому стані в столичній клініці
Дівчина перебуває у важкому стані в столичній клініці. Фото: із Фейсбуку

Організатори запрошують долучитися усіх небайдужих.

У середу, 4 липня, на центральній площі Красилова відбудеться благодійна акція. Як розповідає організатор Світлана Літвінчук, збиратимуть кошти на лікування важкохворої красилівчанки Аліни Сюткіної.

«27-річній дівчині досі не поставили остаточного діагнозу. У неї була пухлина в голові, яку видалили. Проте стан її здоров’я стабільно важкий. Зараз Аліна на лікування в столиці. Рідні звернулися у клініки Ізраїлю та Німеччини, там їм погодились допомогти, проте потрібно 50 000 євро, щоб оплатити їх послуги», - каже пані Світлана.

За її словами, саме для того аби зібрати кошти на лікування дівчині, організовують благодійну акцію. У центрі Красилова діти зможуть погратися з аніматорами. Також усіх охочих розмалюють аквагримом, або сфотографують біля спеціально створених декорацій.

«Візьмуть участь в акції і місцеві кондитери, продаватимуть свої роботи народні майстрині, які вилучені кошти від продажу віддадуть на лікування Аліни. Діти прийдуть із батьками і, ми сподіваємось, долучаться до збору коштів», - додає Світлана Літвінчук.

На площі встановлять скриньки для збору коштів. Також небайдужі можуть перерахувати гроші на рахунок мами Аліни: 4149 4991 0247 7161 Сюткіна Людмила Мичеславівна.

Благодійна акція відбудеться 4 липня на центральній площі Красилова. Початок о 17.00 годині.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую