ye-logo.v1.2

«Я хочу жити!»: 11-річна Вікторія, яка дивом вижила в страшній ДТП, потребує допомоги

Допомога 99387
Найбільше постраждала в резонансній ДТП 11-річна Вікторія Манзюк
Найбільше постраждала в резонансній ДТП 11-річна Вікторія Манзюк. Фото: надане Віталієм Костиком

За декілька тижнів дитині проведуть операцію на правому оці, яке нічого не бачить.

Понад три місяці минуло відтоді, як сталася смертельна аварія на під‘їзді до міста Хмельницького. За кермом, за версією слідства, був директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роман Миколаїв. В салоні автомобіля перебували ще шестеро осіб. 33-річна Наталія Докторук та 32-річний Олександр Манзюк загинули на місці події. Травмувалися троє дітей і 30-річна жінка.

Найбільше постраждала в резонансній ДТП 11-річна Вікторія Манзюк. П’ять годин поспіль хірурги Хмельницької обласної лікарні оперували дитину. Стан її здоров’я розцінювали як важкий і ніяких прогнозів не давали.

«Скажу відверто, від того, що мені розказувала мама Віки, в мене терпли ноги. А найбільше мене вразило те, що дівчинка, якій лікарі не давали шансів на життя, через деякий час прийшла до тями і сказала – «Я хочу жити». Важкі операції, поїздка в Охмадит... Зараз дитина почуває себе краще, але до повного одужання потрібно ще дуже багато часу, терпіння та коштів», - каже друг сім’ї Манзюк Віталій Костик.

Чоловік розповів, що незабаром Вікторії робитимуть операцію на правому оці, яке наразі не бачить. Вартість оперативного вручання близько 50 тисяч гривень.

«Спільними зусиллями ми можемо допомогти цій дівчинці бачити, жити, радіти та насолоджуватись життям. Вона, як і всі її однолітки хоче ходити до школи, гуляти з друзями у парку та будувати плани на майбутнє», - каже Віталій.

Для тих, хто хоче допомогти Вікторії просимо пересилати кошти на рахунок 4149 4978 3284 3538 (Манзюк Антоніна Анатоліївна).

Читайте також: Суд у справі Романа Миколаїва: екс-освітянин каже, що слідство ведуть упереджено

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую